18 Kasım 2011 Cuma

Aşkınızın Kalbine Giden Yol BELLO GLORIA

   Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup merkez ofisi ve üretim atölyesi İstanbul'dadır. Firmamız sadece kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir ve ürünlerimizin %70'ini aşan bölümünü yurtdışına ihraç ediyoruz.

     Pırlanta Mücevher’de güvenilir bir marka bella gloria.....
   Firmamız pırlantadan mamül mücevher üretimini Golden Angels markasından ayırarak 2001 yılında trendi belirleyen tasarımcılarımızın oluşturduğu mücevher koleksiyonlarını bella gloria markası ile sizlerle buluşturmaktadır.
  Bella gloria markamız patentli tasarımlarımız ve üstün kalitedeki mücevher koleksiyonları ile çok kısa bir zaman içerisinde sizlerin ilk tercihlerinden birisi olmuştur. Bella Gloria’nın yakaladığı bu başarının ardında; sizleri işimizin kalbine koyan çalışma felsefemiz vardır. Koleksiyonlarımız moda trendleri ile beraber sizlerden gelen öneriler doğrultusunda oluşturulmaktadır..
Firmamızın  başarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece Moda ve Mücevher endüstrisindeki devinime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir...
Ürün grupları içerisinde Bella Gloria Şans Kolyeleri, Altın Kolyeler, Pırlanta Kolyeler, Pırlanta Yüzükler, Tektaş Yüzükler, Kolye Modelleri,Setler,Kol Düğmeleri bulunmaktadır.Gözünüzü alamayacağınız birçok çeşitte inanılmaz güzellikteki ürünler için sitemize bekleriz...
                      http://www.bellagloria.com/

0 yorum: