21 Şubat 2011 Pazartesi

www.firsatlaritakipet.com

                              Yeni ve güzel bir site ile bütün fırsatlar ayağınıza gelecek...
firsatlaritakipet.com Nasıl Çalışır?

FırsatlarıTakipet.com, Takipet.com'un yeni fırsat yakalama projesidir. Takipet.com'da kazandığımız müşteri deneyimini mekanlara ait fırsatlarda da sunmak için oluşturulmuş bir girişimdir. Başlangıç olarak İstanbul ilinde, müşteri taleplerine yönelik mekanlarda, üyelerine avantajlı fırsatlar sunmak için yeni bir ekiple yola çıkmıştır.
Yapmanız gereken tek bir adımla üye olmak ve fırsatların her gün size ulaşmasını beklemek. Her gün bir birinden kaliteli mekanda bir çok fırsatla karşınızdayız.
Fırsat Detay ekranında "Hemen Al" butonuna basarak tek adımda ödeme yapabilir ve fırsatı yakalayabilirsiniz.Fırsat Detayları Keyifli Fırsatlar için

Naturel Karting'den GoKart heyecanı 20 TL yerine 10 TL!
Hız sınırlarını zorlayacağınız GoKart tecrübeniz tam 10 dakika sürüyor!
Kapalı alanda, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden gerçekleşecek karting fırsatınızdan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
Fırsatımız 1 kişiliktir, rezervasyon yaptırmak kaydı ile haftanın 7 günü kullanabilirsiniz.
Kampanyamız 25 Şubat 2011 – 25 Mayıs 2011 tarihleri arasındaki 3 ay boyunca geçerlidir.
Otopark sorunu yoktur.
Fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz..
Nasıl Kullanılır
Satınaldığınız fırsat kuponunuz e-mailinize ve GSM telefonunuza SMS yolu ile gönderilecektir. Ayrıca, kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Kuponlarım” bölümünden de ulaşabilirsiniz.
Fırsatdan yararlamak için rezervasyon yaptırmanız gerekmetedir. Rezervasyonlarınız için telefon numarası; 0 212 269 78 99 - 0212 284 41 76

Size Email ve SMS yoluyla gönderilmiş olan kupon kodunuzu mekanda ilgili kişiye bildirmeniz gerekeceğinden, mutlaka yanınızda bulundunuz.
keyifli fırsatlar içinwww.firsatlaritakipet.com

0 yorum: